Przed zakupem zapoznaj się ze opisem statusu naszych produktów. Widoczne są one w karcie każdego produktu.

Rodzaje statusów : 

- Outlet

- Poekspozycyjny

- Uszkodzony

- Używany

Status Outlet

Są to produkty nowe, posiadające nie wielkie wady, drobne zarysowania, przebarwienia itp. Wszystkie te wady widoczne są na dodatkowych zdjęciach w karcie produktu.

Status Poekspozycyjny :

Są to produkty, które używane były przez firmy w celach marketingowych podczas różnego rodzaju targów, pokazów. Np. Fotel kosmetyczny został wystawiony przez firmę X na targach kosmetycznych X. Po rozpakowaniu tego fotela, zaprezentowaniu go klientom, którzy np. siadają na nim, sprawdzali działanie siłowników, nie może być już sprzedany jako produkt Nowy i trafia do naszego sklepu właśnie z takim statusem. Do karty produktu zostaje dołączona dokumentacja zdjęciowa.

Status Uszkodzony :

Są to towary nowe, które uległy uszkodzeniu np. podczas transportu. Przykładowo. Fotel kosmetyczny posiada przy podstawie elementy ozdobne, w wyniku złego zabezpieczenia przesyłki pękły, produkt wraca do firmy X, a następnie trafia do naszego sklepu. Do karty produktu zostaje dołączona dokumentacja zdjęciowa.

Status Używany :

Często klienci korzystający z usług hurtowni kosmetycznych po jakimś okresie użytkowania wymieniają asortyment na nowszy pozostawiając w rozliczeniu obecne wyposażenie. Np urządzenia kosmetyczne. Serwis naszej firmy sprawdza takie urządzenia pod kątem sprawności, dokonuje przeglądu, a następnie trafiają one do naszego sklepu. Do karty produktu zostaje dołączona dokumentacja zdjęciowa oraz historia urządzenia.

1 1 1
22
Product added to wishlist
Product added to compare.